25 Вересня, 2021 р., 09:56
25 вересня адміністративний центр Краматорського району, та тимчасовий адміністративний центр Донецької області, місто Краматорськ відзначає 153 річницю з дня народження міста
24 Вересня, 2021 р., 14:58
Начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, екології та архітектури райдержадміністрації Роман Сімашов разом з головним спеціалістом сектору архітектури та містобудування Ярославою Слюсаренко провели обстеження об’єктів Слов’янської та Лиманської територіальних громад, збудованих у 2020 та 2021 роках в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.
23 Вересня, 2021 р., 19:37
23 вересня представники відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг райдержадміністрації послуг взяли участь у семінарі-тренінгу, який відбувся за ініціативою Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) в режимі онлайн.
23 Вересня, 2021 р., 17:11
Голова Краматорської районної державної адміністрації Андрій Панков взяв участь у засіданні колегії Донецької облдержадміністрації. Колегія проходила під головуванням голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленко. Під час засідання було розглянуто три питання порядку денного.
23 Вересня, 2021 р., 13:56
За даними Донецького РЦГМ, вночі 24 вересня на півночі Донецької області очікуються заморозки на поверхні ґрунту 0-3 морозу. Збережуться вранці 24 вересня (I рівень небезпечності, колір жовтий).
23 Вересня, 2021 р., 10:42
Наразі до лісів по гриби направляється багато громадян, проте кожен грибник має розуміти, що гриби, це не тільки смачна їжа, вони є небезпечним продуктом харчування, який може призвести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах.  Тому нагадуємо про необхідність бути обережними при зборі й вживанні грибів в їжу та надаємо коротку пам’ятку з основних причин отруєння грибами:
22 Вересня, 2021 р., 14:08
    Регіональне відділення Фонду державного майна по Донецькій та Луганській областях здійснює продаж на електронному аукціоні незавершеного будівництва – 5-ти поверхового 70-ти квартирного житлового будинку, за адресою: Донецька область, місто Торецьк, смт Північне, вул. Напольна, 1.
22 Вересня, 2021 р., 14:02
Відповідно до листа департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації 5/1247/40-21/03 від 17.09.2021, доводимо до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 року №954 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677” затверджено зміни до введених цими постановами обмежувальних протиепідемічних заходів.
22 Вересня, 2021 р., 13:35
Мінцифра запустила платформу Дія Центрів (https://center.diia.gov.ua/) — онлайн-майданчик, який спростить взаємодію громадян та працівників Центрів надання адмінпослуг. Запуск Платформи Дія Центрів — наступний крок до сучасного держсервісу в кожному куточку України.
22 Вересня, 2021 р., 13:23
У Лиманській територіальній громаді Краматорського району завершено  зведення єдиного подібного в Україні велосипедного комплексу із сучасною трасою BMX. Роботи відбувались  у рамках президентської програми «Велике будівництво». Як повідомляє сайт Донецької облдержадміністрації найближчим часом очікується отримання сертифікату про введення об’єкту в експлуатацію.