Анонси подій

14 Лютого, 2022 р., 16:19
Інформація про заплановані заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в громадах Краматорського району
20 Січня, 2022 р., 11:06
Інформація про заплановані заходи до Дня Соборності України на території громад Краматорського району   Назва територіальної громади
08 Жовтня, 2021 р., 11:32
14 жовтня 2021 року біля пам’ятних знаків на території Краматорського району відбудеться меморіальний захід Краматорської райдержадміністрації з вшанування пам’яті загиблих захисників і захисниць України «Шляхами пам’яті та слави»:

22 Серпня, 2021 р., 09:43
20 серпня у селі Сергіївка Андріївської територіальної громади Краматорського району відбудеться  святковий районний захід присвячений тридцятій річниці Незалежності України.