18 Серпня, 2021 р., 13:25
«Підприємницький університет» — ініціатива, що має на меті розвинути в університетах в Україні потужну культуру підприємництва і стартап-інфраструктуру, яка реалізується мережею стартап-інкубаторів YEP та створює екосистему молодіжного підприємництва в Україні та Східній Європі з надання можливості молоді для персонального та професійного розвитку.
18 Серпня, 2021 р., 10:50
В рамках президентської програми "Велике будівництво" у Святогірській територіальній громаді Краматорського району триває реконструкція обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини», а у Лиманській територіальній громаді Краматорського району виходить на фінішну пряму спорудження сучасного комплексу з велосипедного спорту.
17 Серпня, 2021 р., 15:10
17 серпня під головуванням голови Краматорської райдержадміністрації Андрія Панкова в режимі онлайн відбулась апаратна нарада із заступниками голови райдержадміністрації, начальниками відділів, управлінь та служб.
16 Серпня, 2021 р., 15:25
На порталі Дія.Цифрова освіта запущено новий онлайн-курс для державних службовців «Що таке державна політика і як її формувати».
16 Серпня, 2021 р., 11:20
14 серпня, напередодні Дня Незалежності України та Дня державного прапора, у селі Олександро-Калинове Іллінівської територіальної громади Краматорського району відбувся сьомий фестиваль української культури “Смолянський куліш”.
13 Серпня, 2021 р., 15:35
Дія.Цифрова освіта презентує новий освітній серіал «Обережно! Кібершахраї»
13 Серпня, 2021 р., 15:34
Конкурс творців від Це Крафт - підтримка стартапів ремісників і митців. Цей конкурс фінансує діяльність проєктів ремісників, мастрів, крафтовиків, митців і просто фізичних осіб, котрі бажають відкрити власну справу.
13 Серпня, 2021 р., 14:00
За ініціативою Президента України з метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей Урядом запроваджена у 2021 році виплата одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6 – 18 років (включно).
13 Серпня, 2021 р., 08:50
12 серпня відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Краматорської районної державної адміністрації. Під час засідання було розглянуто питання про створення дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ), та влаштування до ДБСТ малолітніх дітей.