Інформація щодо об'єктів малої приватизації

Дата: 22.09.2021 14:08

Регіональне відділення Фонду державного майна по Донецькій та Луганській областях здійснює продаж на електронному аукціоні незавершеного будівництва – 5-ти поверхового 70-ти квартирного житлового будинку, за адресою: Донецька область, місто Торецьк, смт Північне, вул. Напольна, 1.

Інформація щодо об’єкта малої приватизації:

1. Назва об’єкту: 5-ти поверховий 70-ти квартирний житловий будинок.
  2. Вид майна – об’єкт незавершеного будівництва.
  3. Адреса місцезнаходження: Донецька область, місто Торецьк, смт Північне, вул. Напольна,1.
  4. Балансоутримувач - ДП «Торецьквугілля».
  5. Опис об’єкта: роботи по будівництву житлового будинку розпочаті у листопаді 1987 року, з 1996 року за відсутністю коштів припинені. Будівельна готовність – 24,8%.

Станом на 01.01.1997 р. виконані наступні роботи:

• влаштування стрічкових фундаментів зі збірних залізобетонних блоків;
    • перекриття зі збірних залізобетонних плит;
    • цегляна кладка зовнішніх стін з червоної цегли, облицьовано білою цеглою;
    • перегородки внутрішні з цегли, з урахуванням цільно-гіпсових конструкцій приміщень санвузла;
    • перша, друга та третя блок-секції №1, 2, 3 – 5 поверхів;
    • четверта блок-секція – фундамент під цоколь;
    • п’ята та шоста блок-секція – будівельні роботи не виконувались.

Інші конструкції, а саме: покрівля, підлога, вікна, двері, а також інженерне обладнання, зовнішнє та внутрішнє оздоблення відсутні.

1. Відомості про будівлі – право власності на об’єкт зареєстровано за Міністерством енергетики України, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 2372000614112, номер запису про право власності 42223341.
  2. Відомості про земельну ділянку – інформація відсутня.
  3. Умови продажу – аукціон без умов.
  4. Час і місце проведення огляду об’єкта: об’єкт у вільному доступі за адресою: : Донецька область, місто Торецьк, смт Північне, вул.. Напольна,1.
  5. Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях, 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, Попова О.В., тел. (057) 700-03-14, donetsk@spfu.gov.ua

Більш детальна інформація про об’єкт приватизації ТУТ

Більш детальна інформація по кожному об’єкту приватизації у Донецькій області ТУТ

Інформація щодо об’єкта малої приватизації-

окреме майно – будівля телефонної станції літ. А-1 загальною площею 91,9 кв. м.

Місцезнаходження: Донецька область, Великоновосілківський район, селище Урожайне, вул. Поштова, 1

Балансоутримувач – ПАТ «МАКСТРОЙ», код за ЄДРПОУ 05394759

Відомості про земельну ділянку під об’єктом - відсутні.

Дата проведення аукціону в електронній торговій системі ProZorroПродажі – 24.09.2021

Стартова ціна – 60700,00 гривень (на ціну по результатам аукціону нараховується ПДВ згідно чинного законодавства).

Умови продажу: Покупець зобов’язаний протягом 30 календарних днів з дня укладання договору купівлі-продажу об’єкта приватизації компенсувати регіональному відділенню Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях витрати понесені на оплату послуг суб’єкта оціночної діяльності, залученого для проведення оцінки будівлі телефонної станції літ. А-1 загальною площею 91,9 кв.м., за адресою: Донецька область, Великоновосілківський район, селище Урожайне, вул. Поштова, 1, у розмірі 3399,00 грн. (три тисячі дев’яносто дев’ять гривень 00 копійок), без урахування ПДВ.

Орган приватизації та контактна особа: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Донецькій та Луганській областях., 61057, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, 1, Гніденко В.О., тел.. (057)700-03-14  donetsk@spfu.gov.ua

Більш детальна інформація про об’єкти приватизації та подальші аукціони ТУТ