11 Вересня, 2021 р., 10:40
Цього року Слов’янську виповнюється 376 років, Лиману — 354, а Дружківці — 240 років!
11 Вересня, 2021 р., 09:35
Сьогодні, 11 вересня, в Україні відзначають День українського кіно
11 Вересня, 2021 р., 08:30
11 вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту
10 Вересня, 2021 р., 17:05
На нараді були розглянуті питання: «Про виконання заходів Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на 2017-2021 роки та проєкт Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на 2022-2024 роки», «Про хід реалізації програми Президента України «Здорова Україна», «Про формування переліку локацій для придбання мультифункціональних спортивних майданчиків у територіальних громадах Донецької області в рамках програми Президента України «Здорова Україна», та інші питання.
10 Вересня, 2021 р., 15:00
Метою засідання стало визначення кращих робіт, із 7 представлених, за відповідністю до Положення та загальним вимогам, які в подальшому будуть представлені на громадське обговорення, шляхом розповсюдження її в соціальних мережах, друкованих та електронних засобах масової інформації.
10 Вересня, 2021 р., 14:35
Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції ініціюють новий проєкт з розвитку бізнесу та соціального підприємництва на Донеччині та Луганщині. У рамках проєкту ініціатори прагнуть підтримати власників чинних бізнесів і стартапів і сприяти соціально-економічному розвиткові обох областей
10 Вересня, 2021 р., 14:30
Відповідно до плану основних заходів Донецька ОДА на 2021 рік 9-10 вересня у Краматорському районі було проведено практичні тренування місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Краматорського району щодо організації заходів з евакуації у разі збройних конфліктів, з практичним розгортанням збірних пунктів евакуації громад, відпрацьовування евакуації населення, матеріальних та культурних цінностей.
09 Вересня, 2021 р., 15:00
Слоган серіалу «Одинадцять кроків, які змінять ваше життя на краще і дозволять зберегти нашу планету».
09 Вересня, 2021 р., 14:50
Соціальні виплати нараховані та виплачені понад 8 тисячам громадян Андріївської, Черкаської, Миколаївської, Святогірської, Олександрівської, Новодонецької, Іллінівської територіальних громад.
09 Вересня, 2021 р., 14:20
Відповідно до рішення обласної комісії з питань евакуації на території Донецької області 9-10 вересня проходять практичні тренування місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Донецької області щодо організації заходів з евакуації у разі збройних конфліктів, з практичним розгортанням збірних пунктів евакуації громад Краматорського району.