19 Жовтня, 2021 р., 10:01
Свята закінчились, а Краматорська райдержадміністрація продовжує отримувати вдячні світлини від захисників.

19 Жовтня, 2021 р., 09:27
Згідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини.
18 Жовтня, 2021 р., 11:33
Територіальні громади Краматорського району відзначили державні свята - День захисників і захисниць України та День українського козацтва.
15 Жовтня, 2021 р., 18:13
Донецька область опиниться у червоній зоні з 00:00 годин понеділка, 18 жовтня.  Таке рішення щойно було ухвалене на  позачерговому засіданні Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
14 Жовтня, 2021 р., 15:40
У заходах взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, голова райдержадміністрації Андрій Панков, заступники голови РДА Вікторія Набокова, Юрій Люлька, керівник апарату райдержадміністрації Катерина Кузнецова, очільники громад та установ Донеччини, працівники обласної і районної  адміністрацій, представники Національної поліції України, підрозділів Збройних сил, громадські активісти та місцеві мешканці.
14 Жовтня, 2021 р., 08:37
14 жовтня в Україні відзначається День українського козацтва.
14 Жовтня, 2021 р., 07:33
14 жовтня в Україні одночасно святкують День захисників і захисниць України, Покрову Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Вшанування українського війська на Покрову є історичною традицією, саме це мотивувало вибір дати 14.
13 Жовтня, 2021 р., 13:59
Напередодні державного свята - Дня захисників і захисниць України, голова Краматорської районної державної адміністрації Андрій Панков, зі своїми заступниками Вікторією Набоковою та Юрієм Люлькою та міським головою міста Лиман Олександром Журавльовим і селищним головою Новодонецької громади Дмитром Бражніковим зустрілись з дітьми, батьки яких загинули захищаючи кордони України в ході антитерористичної операції, операції об’єднаних сил.
13 Жовтня, 2021 р., 12:16
Колектив Краматорської райдержадміністрації, на чолі з головою РДА Андрієм Панковим, привітали військовослужбовців з прийдешнім святом Днем захисників і захисниць України.  З найкращими побажаннями та з великою вдячністю до українських військовослужбовців були презентовані вітальні листівки та смаколики.
12 Жовтня, 2021 р., 09:42
Наразі у Краматорському районі завдяки президентській програмі “Велике будівництво” тривають роботи на чотирьох об’єктах.