30 Серпня, 2021 р., 15:15
З 9 серпня по 5 вересня 2021 року Офіс розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” проводить набір на освітню програму для компаній IT сектору України.
29 Серпня, 2021 р., 12:10
29 серпня в Україні відзначають День шахтаря
29 Серпня, 2021 р., 09:10
29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
28 Серпня, 2021 р., 12:15
У Краматорську до Дня пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, 28 серпня відбувся патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”.
27 Серпня, 2021 р., 17:40
Сьогодні у Добропіллі відбулись фінальні змагання Спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у Донецькій області.
27 Серпня, 2021 р., 15:25
На порталі Дія.Цифрова освіта впроваджено новий онлайн-курс «Цифрові юристи 2.0».
27 Серпня, 2021 р., 14:50
Прoєкт «Чисте повітря для України» за фінансової підтримки Програми Transition Міністерства закордонних справ Чеської Республіки та National Endowment for Democracy (США), оголошують програму малих грантів до вирішення проблеми забруднення повітря України.Метою програми є підтримка місцевих громадських спільнот та ініціативних груп, діяльність яких спрямована на вирішення проблем промислового забруднення повітря в Україні.
27 Серпня, 2021 р., 09:55
До уваги мешканців Краматорського району!
26 Серпня, 2021 р., 14:05
За даними Мінсоцполітики, наразі в Україні налічується 220 сімей патронатних вихователів. З початку року понад 1 000 дітей отримали послуги патронату, з них близько 44 % повернулося до рідних сімей, 48 % влаштовано до закладів сімейних форм виховання, лише 8 % – до інституційних закладів.