Канали для надання повідомлень від викривачів до Краматорської районної державної адміністрації Донецької області

Краматорська районна державна адміністрація Донецької області забезпечує умови для повідомлень працівниками апарату райдержадміністрації та її структурних підрозділів, іншими особами про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», зокрема через спеціальну телефонну лінію, офіційний сайт райдержадміністрації, засобами електронного зв’язку, іншими засобами поштового зв’язку, а також під час проведення особистого прийому голови райдержадміністрації або його заступників, уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації у дні прийому згідно із затвердженим графіком.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Викривачі (захищений канал) - (06264) 2-03-75

Режим роботи спеціальної телефонної лінії:

з понеділка по четвер з 8 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. та з 12 год. 48 хв. до 17 год. 00 хв.

у п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв. та з 12 год. 48 хв. до 16 год. 00 хв.

Електронна поштова скринька: 00236@dn.gov.ua

Поштова адреса райдержадміністрації: 84313, Донецька область, місто Краматорськ, б-р Машинобудівників, буд. 37

У разі направлення повідомлення поштою, на конверті робиться позначка «Про корупцію».

Небажання заявника надати інформацію про себе не є підставою для відмови в прийнятті його повідомлення.

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання та може бути продовжено термін розгляду  повідомлення до 30 днів від дня його отримання.

Повідомити про корупцію

Електронна форма для відправлення повідомлення про корупцію

Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції