Історія

Відповідно до Постанови Верховної ради від 17 липня 2020 р. № 807-IX “Про утворення та ліквідацію районів” було утворено Краматорський район, до складу якого увійшли 12 територіальних громад, у їх складі:

• Андріївська сільська громада
  • Дружківська міська громада
  • Іллінівська сільська громада
  • Костянтинівська міська громада
  • Краматорська міська громада
  • Лиманська міська громада
  • Миколаївська міська громада
  • Новодонецька селищна громада
  • Олександрівська селищна громада
  • Святогірська міська громада
  • Слов'янська міська громада
  • Черкаська селищна громада

та з загальною чисельністю населення району понад 560 тис. мешканців та площею у 5 196,1 км. кв.

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1321, шляхом реорганізації Костянтинівської, Олександрівської та Слов’янських районних державних адміністрацій Донецької області комісією з реорганізації, 15.01.2021, було зареєстровано Краматорську районну державну адміністрацію.

Головою Краматорської РДА, враховуючи розпорядження Президента України від 05.03.2021 №168/2021-рп було призначено Андрія Вікторовича Панкова, керуючись ст.ст 6, 7, 8, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»