Вітаємо з Днем фізичної культури та спорту

Дата: 11.09.2021 08:30

11 вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту

Фізична активність є нашою природною потребою, необхідною для гарного самопочуття та загального добробуту. Спорт і фізична культура є одними з головних складових здорового способу життя. Недолік рухів послаблює людський організм, і саме фізичне навантаження допомагає підтримувати в працездатному стані серцево-судинну і кістково-м'язову систему.

Краматорська райдержадміністрація вітає з професійним святом всіх професіоналів і любителів спорту Краматорського району: викладачів фізкультури, тренерів, студентів, спортсменів та випускників профільних спортивних навчальних закладів, взагалі - людей, які ведуть здоровий спосіб життя, активно займаючись фізичною культурою і спортом!

Зі святом!

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо