На території Краматорського району проходять навчання з евакуації

Дата: 09.09.2021 14:20

Відповідно до рішення обласної комісії з питань евакуації на території Донецької області 9-10 вересня проходять практичні тренування місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Донецької області щодо організації заходів з евакуації у разі збройних конфліктів, з практичним розгортанням збірних пунктів евакуації громад Краматорського району.

За розпорядженням голови Краматорської районної державної адміністрації Андрія Панкова 9 вересня відбулось засідання евакуаційної комісії Краматорського району. Участь у нараді взяли перший заступник голови РДА Сергій Боєвський та представники структурних підрозділів райдержадміністрації, ДСНС, Нацполіції.

Під час наради присутні розглянули питання щодо створення груп забезпечення евакуаційних заходів у складі районної комісії, затверджено їх склад та функціональні обов’язки. Також були поставлені завдання щодо організації проведення тренувань в територіальних громадах району з практичним розгортанням збірних пунктів евакуації.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо