Відбулось засідання Конкурсної комісії з розгляду пропозицій з визначення переможців щодо розробки офіційної символіки Краматорського району.

Дата: 10.09.2021 15:00

Метою засідання стало визначення кращих робіт, із 7 представлених, за відповідністю до Положення та загальним вимогам, які в подальшому будуть представлені на громадське обговорення, шляхом розповсюдження її в соціальних мережах, друкованих та електронних засобах масової інформації.

Спільним рішенням членів Конкурсної комісії стало подовження терміну конкурсу, задля надання часу авторам проєктів доопрацювати роботи та залучити не байдужих людей до закріплення історичного шляху Краматорського району у його символіці.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо