Відбулось засідання колегії управління фізичної культури та спорту

Дата: 10.09.2021 17:05

На нараді були розглянуті питання: «Про виконання заходів Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на 2017-2021 роки та проєкт Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на 2022-2024 роки», «Про хід реалізації програми Президента України «Здорова Україна», «Про формування переліку локацій для придбання мультифункціональних спортивних майданчиків у територіальних громадах Донецької області в рамках програми Президента України «Здорова Україна», та інші питання.

В нараді взяла участь начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Міляновська.

#краматорськ_інфо #краматорськ_рда