01 Грудня, 2022 р., 15:59
У межах Міжнародної акції «16 днів проти насильства», під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної було проведено обласний круглий стіл, тематикою якого було запобігання та протидія домашньому насильству.
01 Грудня, 2022 р., 13:07
Сьогодні голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков та  начальник територіального центру комплектування та соціальної підтримки Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Притков вручили рідній тітці  Валерія Геровкіна від Президента України його орден "За мужність" III ступеня (посмертно) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, зразкове виконання службового обов’язку.
01 Грудня, 2022 р., 10:19
На Волноваському напрямку росіяни обстріляли Вугледар. Пошкоджено щонайменше 6 будинків, без постраждалих.
01 Грудня, 2022 р., 10:16
Шановні працівники прокуратури! З нагоди вашого професійного свята прийміть вітання та слова вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності і правопорядку в громаді та  збереження суверенітету нашої держави у цей складний час.
30 Листопада, 2022 р., 22:35
Просування лінії фронту на Донеччині та звільнення територій від окупанта вимагають оперативного розміновування та очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів. Адже після себе росіяни залишають велику кількість боєприпасів, а також заміновують все навкруги.
30 Листопада, 2022 р., 17:43
В громадах Краматорського району відкрито 75 Пунктів Незламності!🇺🇦
30 Листопада, 2022 р., 14:54
Документи для призначення субсидій та пільг до 1 грудня 2022 року можна подати:
30 Листопада, 2022 р., 10:09
Найбільше напередодні постраждав Бахмут — там 2 людини загинули, ще 11 отримали поранення. За попередню добу росіяни знищили а місті дитсадок та щонайменше 3 приватні будинки. Також на цьому напрямку зафіксовано обстріли на околицях Світлодарської та Соледарської громад.
30 Листопада, 2022 р., 10:07
Фонд соціального страхування України опікується 11 мільйонами працюючих українців, кожен з яких має право на компенсацію втраченого заробітку в разі хвороби, травми, догляду за хворими рідними та в інших страхових випадках.
30 Листопада, 2022 р., 09:40
За 28 листопада росіяни вбили 5 цивільних на Донеччині: 2 у Бахмуті, 2 у Дробишевому та 1 у Лимані.