10 Листопада, 2022 р., 12:55
Внутрішні переселенці, пенсіонери й інші соціально незахищені громадяни можуть отримати продовольчу допомогу за місцем фактичного перебування.
10 Листопада, 2022 р., 11:48
Обстрілів зазнали 12 населених пунктів. Поліція зібрала докази кожного воєнного злочину рашистів.
10 Листопада, 2022 р., 09:34
Слава Україні! Розпочалась двісті шістдесята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
09 Листопада, 2022 р., 15:55
Освоювати нове місце проживання внутрішньо переміщені особи зазвичай починають із пошуку роботи. Для того, щоб працевлаштуватися, потрібно подбати про садок для дитини.
09 Листопада, 2022 р., 14:29
Голова райдержадміністрації, начальник Краматорської районної військової адміністрації Андрій Панков та голова Філії Асоціації «Ärzte der Welt» в Україні Башар Кайлані підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.
09 Листопада, 2022 р., 12:01
Упродовж доби російські війська обстріляли 13 населених пунктів. Ворожі снаряди забрали життя та травмували цивільних мешканців, зруйнували оселі. Серед постраждалих - дитина в Краматорську.
09 Листопада, 2022 р., 11:13
Завдяки щоденній праці клубних працівників, викладачів мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно доглядаються джерела української духовності, мистецтва та культури. Це також свято всіх, хто пов’язав своє життя з аматорським мистецтвом.
09 Листопада, 2022 р., 10:21
Напередодні ввечері росіяни завдали удару по Краматорську – 1 дитина поранена, пошкоджена школа та прилеглі будинки, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук". На Донецькому напрямку росіяни обстріляли Курахове – поцілили у приватний сектор та промисловий об’єкт. Без постраждалих.
09 Листопада, 2022 р., 09:49
З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім.
09 Листопада, 2022 р., 09:47
Слава Україні! Розпочалась двісті п’ятдесят дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.