08 Листопада, 2022 р., 16:40
9 листопада, у День української писемності та мови, об 11:00 за київським часом відбудеться традиційний Радіодиктант національної єдності.
08 Листопада, 2022 р., 15:43
Шановні керівники закладів торгівлі та мешканці Краматорського району!
08 Листопада, 2022 р., 14:18
Убезпечте житло від пожеж під час відключення електроенергії. Поради від Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо використання альтернативних джерел світла й тепла.
08 Листопада, 2022 р., 12:57
Якщо ви отримали повний курс вакцинації від  COVID-19 більше року тому — достатньо зробити бустерне щеплення. Це продовжить захист від важкого перебігу  захворювання.
08 Листопада, 2022 р., 10:57
Протягом доби під обстрілами перебували 15 населених пунктів. Мішенню росіян стали житлові будинки.
08 Листопада, 2022 р., 10:32
Слава Україні! Розпочалась двісті п’ятдесят восьма доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
07 Листопада, 2022 р., 17:42
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з американським бізнесменом і філантропом Говардом Баффетом.
07 Листопада, 2022 р., 15:42
Триває  евакуація цивільних мешканців Донеччини у більш безпечні регіони країни. Один з надійних, і до того ж, безкоштовних, шляхів - евакуація залізницею. Так,учора відправився вже другий евакорейс з Покровська на Тернопільщину, який сьогодні дістався до місця призначення.
07 Листопада, 2022 р., 14:17
ДТЕК Донецькі електромережі публікує графік погодинних відключень та перелік вулиць, де будуть задіяні стабілізаційні відключення електроенергії (дивіться в інфографіці).
07 Листопада, 2022 р., 12:47
Спеціально готуватися до щеплення чи чекати оптимального часу для них не потрібно. Перед щепленнями не треба здавати жодних аналізів (крові, сечі, імунограму), у тому числі ПЛР-тестів чи тестів на антитіла перед вакцинацією від COVID-19.