Оперативна ситуація по області станом на ранок 30 листопада

Дата: 30.11.2022 10:09

Найбільше напередодні постраждав Бахмут — там 2 людини загинули, ще 11 отримали поранення. За попередню добу росіяни знищили а місті дитсадок та щонайменше 3 приватні будинки. Також на цьому напрямку зафіксовано обстріли на околицях Світлодарської та Соледарської громад.

На Волноваському напрямку під артобстрілами — Вугледар та Богоявленка. Пошкоджено адмінбудівлю.

На Донецькому напрямку без жертв, але є руйнування. Курахівська громада зазнала 5 обстрілів — пошкоджено декілька приватних будинків у Кураховому та Курахівці. Вночі тривали обстріли Мар'їнки, на ранок стало гучно на околицях Очеретинської громади. В Авдіївці ніч була відносно тихою, а вранці відбулися 3 обстріли — є влучання у житлові квартали, точні наслідки встановлюємо.

На Лисичанському напрямку 1 людина загинула в Лимані, ще 3 дістали поранення. Не припиняються масові обстріли Торського і Зарічного — там без жертв.

Залишатися на Донеччині — небезпечно!

Евакуюйтесь вчасно!

#StopRussia