1 грудня – День прокуратури 🇺🇦

Дата: 01.12.2022 10:16

Шановні працівники прокуратури!
З нагоди вашого професійного свята прийміть вітання та слова вдячності за особистий вклад кожного із вас у благородну справу зміцнення законності і правопорядку в громаді та  збереження суверенітету нашої держави у цей складний час.

Наші захисники героїчно боронять Україну на фронті, а працівники прокуратури забезпечують права українських захисників, дотримання законності та правопорядку у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, відстоюють інтереси суспільства та держави.

Значна кількість діючих та колишніх українських прокурорів і прокурорських працівників зараз захищає нашу Батьківщину від посягань держави-терориста зі зброєю в руках.

Бажаємо вам міцного здоров’я, професійного зростання, довіри і поваги від людей, добробуту та Перемоги!