Оперативна ситуація по області станом на ранок 1 грудня

Дата: 01.12.2022 10:19

На Волноваському напрямку росіяни обстріляли Вугледар. Пошкоджено щонайменше 6 будинків, без постраждалих.

На Донецькому напрямку вночі були поодинокі прильоти по старій частині Авдіївки, а на ранок місто зазнало масованого артобстрілу по центру. Також зранку ворог завдав ракетного удару по інфраструктурному об'єкту у Кураховому — двоє людей поранено.

На Горлівському напрямку найбільше постраждав Бахмут: 2 людини поранено, пошкоджено будинок, склад та адмінбудівлю. Також поодинокі обстріли зафіксовано біля Роздолівки, Яковлівки та Бахмутського у Соледарській громаді.

На Лисичанському напрямку 1 людина одержала поранення і 1 будинок зруйновано у Торському Лиманської громади.

Усі російські злочини ретельно документуємо!

#StopRussia