07 Грудня, 2022 р., 10:24
Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати!
07 Грудня, 2022 р., 10:23
Вітаємо з Днем народження керівника апарату райдержадміністрації Катерину Кузнецову!
07 Грудня, 2022 р., 10:22
Вночі та вранці росіяни вели обстріли на різних ділянках фронту.
06 Грудня, 2022 р., 15:41
У День Збройних Сил України керівництво району зустрілося з тими, хто виборює нашу Незалежність сьогодні - на передовій великої російсько-української війни.  В ході зустрічі голова райдержадміністрації, начальник Краматорської районної військової адміністрації Андрій Панков разом зі своїми заступниками Вікторією Набоковою та Юрієм Люлькою привітали захисниць району.
06 Грудня, 2022 р., 11:23
Пишаємось вами, наші воїни! Ви найкращі!
06 Грудня, 2022 р., 11:22
Вночі росіяни вели обстріли по лінії фронту від Вугледарської до Лиманської громади.
05 Грудня, 2022 р., 10:08
Волонтерство нині – другий фронт. Війна ще з 2014-го року перевернула життя українців, принесла стільки болю, руйнувань і страждання і тим самим дала зрозуміти важливість допомоги один одному. Хтось вибрав волонтерство як головне заняття, інші – долучаються до різноманітних ініціатив, зборів, не полишаючи своєї основної роботи. А справ, які сьогодні можна реалізувати, – безліч.
04 Грудня, 2022 р., 15:56
Витяг про місце проживання може знадобитися при отриманні багатьох державних послуг, влаштуванні дитини в садочок, відкритті рахунку в банку тощо. Раніше для оформлення цього документа треба було звертатися до відповідних органів реєстрації. Відтепер же його можна отримати всього за кілька хвилин через застосунок «Дія».     ❗️Для цього необхідно:     Зареєструватися й увійти у «Дію», оновити її до останньої версії. Для цього потрібно обрати «Меню» – «Оновити застосунок».     Перейти у розділ «Послуги» й обрати пункт «Довідки та витяги».     У наведеному переліку знайти й обрати «Витяг про місце проживання», а потім – «Замовити витяг».     ❗️Важливо Якщо відомості знайдені в реєстрі, ви можете завантажити PDF-документ протягом 24 годин. Для перегляду він доступний у тому ж розділі, де й замовляється послуга («Витяг про місце проживання»). Також прямо із застосунку його можна відправити на електронну пошту.     ❗️До уваги внутрішніх переселенців! Нагадуємо, з будь-яких питань ви можете звертатися на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: +38 (066) 813-62-39 або +38 (096) 078-84-33 (для дзвінків з-за кордону та з ТОТ).
02 Грудня, 2022 р., 14:34
✔На сайті ДП «ІОЦ Мінсоцполітики України» можна знайти інформацію про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики.
02 Грудня, 2022 р., 09:52
Вночі росіяни вели обстріли на ділянках фронту від Курахівської до Часовоярської громади.