Фінальні змагання Спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у Донецькій області.

Дата: 27.08.2021 17:40

Сьогодні у Добропіллі відбулись фінальні змагання Спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у Донецькій області.

За результатами змагань у загальному заліку Краматорський район став переможцем Спартакіади, командну скарбничку перемог поповнили призові місця майже у всіх представлених видах спорту.

Вітаємо збірну команду новоутвореного Краматорського району з перемогою, дякуємо організаторам за проведення змагань.

Долучайтесь до наших інформаційних каналів, адже вже завтра буде оприлюдненого детальну турнірну таблицю результатів змагань.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо