Відбувся патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”

Дата: 28.08.2021 12:15

У Краматорську до Дня пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, 28 серпня відбувся патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”.

Почесні гості заходу заступник голови ОДА Вадим Філашкін, заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова, заступник командувача ООС полковник Ігор Дорошко, матері загиблих захисників України та краматорський міський голова Олександр Гончаренко, поклали квіти до пам’ятного знаку на Алеї пам’яті захисників України та взяли участь в офіційній церемонії.

Головною ідеєю заходу було те, що забіг є засобом пробігти за тих, хто загинув захищаючи всіх громадян України від війни, подякувати та підтримати близьких наших героїв, об’єднати ветеранів та чинних військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молодь та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті героїв.

Поряд з іншими учасниками патріотичного забігу 2 км також пробігли заступниця голови Донецької обласної державної адміністрації Юлія Костюніна та начальник об’єднаного центра цивільно-військового співробітництва СІМІК-Краматорськ підполковник Катерина Корнієнко.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо