Розпочато громадське обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про онлайн-платформу взаємодії органів виконавчої влади з громадянами та інститутами громадянського суспільства».

Дата: 30.08.2021 14:55

Реалізація можлива за допомогою платформи ВзаємоДія.

ВзаємоДія — цифровий простір, де люди можуть спілкуватися з владою та впливати на ухвалення рішень національного й місцевого рівнів. Майданчик об'єднає всі елементи електронної участі та для впровадження й використання інструментів електронної демократії.

Обговорення триватиме до 10 вересня 2021 року.

Зауваження та пропозиції надсилайте в письмовій та/або електронній формі за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2, Міністерство цифрової трансформації України, email: amosenko@thedigital.gov.ua.

Завантажити документи та дізнатися більше можна за посиланням: http://surl.li/aebfb

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо