05 Листопада, 2022 р., 09:35
Слава Україні! Розпочалася двісті п’ятдесят п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
04 Листопада, 2022 р., 16:27
Бустерну дозу підліткам рекомендують через 6 місяців після завершення первинного курсу вакцинації. Якщо дитина, з медичних показань, отримала додаткову дозу вакцини, то бустер вводять через 3 місяці після отримання додаткової дози.
04 Листопада, 2022 р., 14:02
Соціальна сфера продовжує цифровізовуватися й відтепер сервісні центри головних управлінь Пенсійного фонду прийматимуть цифровий паспорт громадянина України (ID-картку). Тож не обов’язково мати з собою фізичний паспорт чи його копію, достатньо поділитись ним у кілька кліків через застосунок Дія.
04 Листопада, 2022 р., 12:31
З нагоди Дня працівника соціальної сфери України керівництво Краматорського району привітало працівників соціальних служб Краматорського району з професійним святом.
04 Листопада, 2022 р., 11:37
Окупанти здійснили 32 вогневі атаки. Поліцейські фіксують наслідки російських обстрілів.
04 Листопада, 2022 р., 10:01
Сьогодні залізничники відзначають своє професійне свято. З початку повномасштабного вторгнення росії робітники залізничної галузі опинилися майже на передовій фронту, де мужньо виконують свій професійний борг. Часто під вогнем, обстрілами машиністи евакуаційних потягів вивозили людей з небезпечних регіонів. Залізничні станції, вокзали нерідко ставали об’єктами ворожих атак, ударів ракет.
04 Листопада, 2022 р., 09:21
Слава Україні! Розпочалась двісті п’ятдесят четверта доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
03 Листопада, 2022 р., 18:04
Триває візит першої леді України Олени Зеленської до Португальської Республіки. У другий день візиту дружина Президента зустрілася з Прем’єр-міністром Португалії Антоніу Коштою та відвідала українських вимушених переселенців.
03 Листопада, 2022 р., 16:03
Обов'язкова евакуація цивільних мешканців Краматорського району триває. Через активні бойові дії потрібно, щоб якомога більше людей покинули небезпечні міста вже зараз.
03 Листопада, 2022 р., 15:02
Національне інформаційне бюро нагадує декілька головних правил, якщо через війну ви втратили зв’язок з близькими: