01 Листопада, 2022 р., 09:42
Слава Україні! Розпочалась двісті п’ятдесят перша доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
31 Жовтня, 2022 р., 17:43
Ворожі Telegram-канали поширюють уривки публікації американського видання The Hill, в якій посол України в Ізраїлі Є.Корнійчук просить адміністрацію США «чинити тиск на Ізраїль, який утримався від поставок зброї Києву».
31 Жовтня, 2022 р., 15:25
Цифрова трансформація в умовах війни необхідна для забезпечення функціонування інфраструктури, безперебійного доступу до освіти й навчання, надання медичних послуг, покращення кібербезпеки та підтримки економічного фронту країни загалом.
31 Жовтня, 2022 р., 13:52
Росіяни продовжують обстріли по всій лінії фронту від Курахівської до Лиманської громади.
30 Жовтня, 2022 р., 20:30
Чуйне лунання скрипки та драйвові голоси краматорських співачок, сміливі акорди гітари та влучні слова пісень -  в такій комбінації минула творча зустріч в Центрі підтримки ВПО Краматорського району МиРазом.
30 Жовтня, 2022 р., 15:30
Підсумки важливих рішень у сфері соціальної політики за тиждень:
30 Жовтня, 2022 р., 13:48
Вимушено виїхали за кордон? Віртуальний центр Дія.Бізнес допоможе адаптуватися до нових умов.
30 Жовтня, 2022 р., 11:34
Протягом доби ворог завдав 24 удари по мирному населенню. Є вбиті та поранені. Воєнні злочини рф задокументовано.
30 Жовтня, 2022 р., 11:00
Слава Україні! Розпочалася двісті сорок дев’ята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
29 Жовтня, 2022 р., 18:15
У своїй боротьбі за волю українці не одні, про це свідчить підтримка іноземних держав у різних сферах: оборонній, гуманітарній, інформаційній. Щоб допомогти Україні та українцям, громадяни інших держав часто приїжджають до нас особисто.