Вже завтра відбудеться традиційний 22-й Радіодиктант національної єдності

Дата: 08.11.2022 16:40

9 листопада, у День української писемності та мови, об 11:00 за київським часом відбудеться традиційний Радіодиктант національної єдності.

Цьогоріч авторкою тексту буде письменниця та режисерка Ірина Цілик, а читатиме його акторка, народна артистка України Ада Роговцева.

Взяти участь у диктанті просто:

• об 11:00 за Києвом увімкніть Суспільне (етери Українського радіо, Радіо Культура, Суспільне Культура або зайдіть на сторінку Суспільного у Facebook)
  • сфотографуйте або відскануйте свій текст та надішліть на електронну пошту rd@suspilne.media до 11:00 10 листопада.

Методичну роботу над диктантом проведе мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.