27 Жовтня, 2022 р., 18:27
Документи для призначення субсидій та пільг до 1 грудня 2022 року можна подати:
27 Жовтня, 2022 р., 16:28
Міністерство охорони здоров'я України інформує, що на час воєнного стану і протягом 6 місяців після його припинення або скасування, діти по досягненню 18-річного віку НЕ потребують обов'язкової присутності для проходження комісії з підтвердження інвалідності.
27 Жовтня, 2022 р., 14:51
Продовжується багатогранна, важлива робота з надання гуманітарної допомоги від Краматорської райдержадміністрації та від Центру підтримки ВПО Краматорського району МиРазом, який знаходиться в місті Дніпро.
27 Жовтня, 2022 р., 13:36
Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини.  Через активні бойові дії потрібно, щоб якомога більше людей покинули область вже зараз, виїхавши у безпечніші регіони України. Бо зараз найважливіше - зберегти життя!
27 Жовтня, 2022 р., 12:10
Упродовж доби армія рф зруйнувала та пошкодила 18 цивільних об’єктів – оселі та інфраструктуру. Є загиблі й травмовані.
27 Жовтня, 2022 р., 09:33
Слава Україні! Розпочалася двісті сорок шоста доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
26 Жовтня, 2022 р., 17:12
У річній скарбничці області: 221 золота, 149 срібних, 82 бронзові медалі. Олімпійці здобули 244 нагороди, неолімпійці – 158, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 50, повідомляє Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Дякуємо атлетам, тренерам, лікарям – усім, хто продовжує тримати спортивний фронт! Цінуємо кожну медаль, здобуту для України!
26 Жовтня, 2022 р., 14:36
Перша психологічна допомога – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях.
26 Жовтня, 2022 р., 13:07
В деяких населених пунктах Донеччини через постійні обстріли ворогом відсутнє водопостачання. Тому рятувальники щодня забезпечують водою мешканців облаасті.
26 Жовтня, 2022 р., 11:15
Близько 3:10 ночі росіяни завдали ракетного удару по Дружківці. За попередньою інформацією, постраждалих немає, але є руйнування: знищено будівлю коледжу та пошкоджено багатоповерхівки. Про це повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук". Також впродовж ночі обстрілів зазнавали прифронтові громади у центрі та на півночі області.