ДТЕК Донецькі електромережі публікує графік погодинних відключень електроенергії

Дата: 07.11.2022 14:17

ДТЕК Донецькі електромережі публікує графік погодинних відключень та перелік вулиць, де будуть задіяні стабілізаційні відключення електроенергії (дивіться в інфографіці).

Українська енергосистема вперше в історії зазнала таких масштабних пошкоджень, що держенергокомпанії НЕК Укренерго доводиться обмежувати постачання електроенергії. Стабілізаційні відключення електроенергії будуть застосовувати тільки в разі дисбалансу в енергосистемі та після розпорядження НЕК Укренерго.

Для того, аби мешканці могли заздалегідь підготуватися, ДТЕК Донецькі електромережі публікує орієнтовний перелік населених пунктів, де в разі необхідності буде обмежене електропостачання.

Зверніть увагу: можлива невелика похибка у часі в межах 30-40 хв для перепідключення електропостачання між групами.

Закликаємо всіх мешканців Краматорського району підтримати енергетиків у боротьбі на енергофронті. Для цього треба споживати електроенергію помірно — вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00.