9 листопада – День української писемності та мови

Дата: 09.11.2022 09:49

З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім.

Мова – це нетлінний скарб, який служить єднанню між поколіннями, це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку держави. Мова – є душею нації, її генетичним кодом.

Зараз, як ніколи, ми відчуваємо відповідальність за збереження рідної мови, її поширення в країні. Грамотно володіти державною мовою – це обов’язок справжніх українців, які вболівають за державу, за її цілісність і духовну міць. Мова під час війни стала нашою зброєю. Вона символізує дух нашого прагнення до свободи, демократії.

Тримаймо мовний фронт разом! Все буде Украна!