За ініціативою Президента України діти з багатодітних малозабезпечених сімей отримають по 2000 гривень до навчального року

Дата: 13.08.2021 14:00

За ініціативою Президента України з метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей Урядом запроваджена у 2021 році виплата одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6 – 18 років (включно).

440 дітей із 157 багатодітних малозабезпечених сімей Андріївської, Черкаської, Миколаївської, Святогірської, Олександрівської, Новодонецької, Іллінівської територіальних громад отримають зазначену виплату на загальну суму 880,0 тис.грн.

Виплата одноразової грошової допомоги буде проведена управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації без звернення батьків.