Створено новий будинок дитячого типу

Дата: 13.08.2021 08:50

12 серпня відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Краматорської районної державної адміністрації. Під час засідання було розглянуто питання про створення дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ), та влаштування до ДБСТ малолітніх дітей.

Дитячі будинки сімейного типу створюються з метою забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

ДБСТ, це окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як п’ять дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати десять осіб, враховуючи рідних.

Діти перебувають у дитячому будинку сімейного типу до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання — до 23 років або до закінчення навчання.

#краматорськ_рда  #краматорськ_інфо