Новий онлайн-курс для державних службовців «Що таке державна політика і як її формувати» від Дія.Цифрова освіта

Дата: 16.08.2021 15:25

На порталі Дія.Цифрова освіта запущено новий онлайн-курс для державних службовців «Що таке державна політика і як її формувати».

Завдяки проходженню курсу ви дізнаєтесь та навчитесь:

Як правильно використовувати ресурси, доступні державним службовцям.

Розуміти особливості кожного етапу циклу державної політики

Застосовувати процедури аналізу політики

Використовувати широкий інструментарій для аналізу чинної політики

Зважати на специфічні впливи державної політики

Використовувати доступні електронні ресурси

Переходьте за лінком, щоб пройти це курс - http://surl.li/acrnt

При проходженні всього курсу отримаєте сертифікат, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності, обсягом 0,2 кредиту ЄКТС.

Курс було розроблено Міністерством цифрової трансформації України створено в партнерстві з Офісом ефективного регулювання (BRDO) та Національним агентством України з питань державної служби, за підтримки проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні (Підтримка DIA)», що впроваджується ПРООН в Україні та фінансується Урядом Швеції.

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо