Поліцейські Донеччини зафіксували понад 30 руйнувань внаслідок російських обстрілів

Дата: 30.10.2022 11:34

Протягом доби ворог завдав 24 удари по мирному населенню. Є вбиті та поранені. Воєнні злочини рф задокументовано.

Під вогнем окупантів перебували 16 населених пунктів - міста Авдіївка, Бахмут, Красногорівка, Дружківка, Вугледар, Лиман, Торецьк, смт Дружба, Північне, села Карлівка, Антонівка, Богоявленка, Єлизаветівка, Времівка, Новоукраїнка, Первомайське.

Рашисти знищували Донеччину артилерією, РСЗВ «Ураган», «Град», ракетами.

Зруйновано та пошкоджено 31 цивільний об‘єкт – 22 житлових будинки, приміщення міської ради, господарчу споруду, гаражі, автомобілі.

Від артилерійських обстрілів в Антонівці, Єлизаветівці, Первомайському, Дружбі та Кліщіївці загинули люди.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 108 людей, з початку обов’язкової евакуації понад 26 900 осіб, серед них 4200 – діти, 1652 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області