Оперативна ситуація по області станом на ранок 31 жовтня

Дата: 31.10.2022 13:52

Росіяни продовжують обстріли по всій лінії фронту від Курахівської до Лиманської громади.

На Волноваському напрямку — інтенсивні обстріли Вугледара та Павлівки, без постраждалих.

На Донецькому напрямку 1 людина загинула у Курахівській громаді, 2 будинки пошкоджено у Первомайському Очеретинської громади. Вночі були поодинокі обстріли околиць Мар'їнської громади та Авдіївки, зранку Авдіївка зазнала 2 потужних артобстрілів — наслідки встановлюємо.

На Горлівському напрямку росіяни стріляли по околицях Торецької, Соледарської та Світлодарської громад. У Соледарі 1 людина загинула, 1 поранена — обставини з'ясовуємо.

На Лисичанському напрямку не припиняються обстріли Торського і Зарічного в Лиманській громаді. Кількість жертв і руйнувань встановлюємо.

Також серед ночі росіяни обстріляли Новотроїцьке Покровської громади, пошкодили 9 приватних будинків та сільгосппідприємство.

На Донеччині давно не лишилося безпечних місць! Евакуюйтесь!

#StopRussia