27-28 жовтня 2022 року Міністерством цифрової трансформації України проведено стратегічну сесію «Регіональна цифровізація 2023»

Дата: 31.10.2022 15:25

Цифрова трансформація в умовах війни необхідна для забезпечення функціонування інфраструктури, безперебійного доступу до освіти й навчання, надання медичних послуг, покращення кібербезпеки та підтримки економічного фронту країни загалом.

На сесії підведено підсумки зробленого за 2022 рік та презентовано плани розвитку регіонів на шляху до цифрової трансформації на наступний рік.

Донеччину на цьому заході представляв Максим Сандига, заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізаці (CDTO).

Під час свого виступу він зауважив наступне: «Забезпечення людей інтернетом, точками доступу до базових е-послуг і послуг ЦНАПів, використання хмарних технологій, проведення заходів з цифрової освіти та підвищення інституційної спроможності облдержадміністрації є нашим пріоритетом номер один».