26 Жовтня, 2022 р., 09:35
Слава Україні! Розпочалася двісті сорок п’ята доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню.
25 Жовтня, 2022 р., 19:01
Очільник Донеччини Павло Кириленко провів низку робочих нарад у деокупованих громадах: у Лимані та Святогірську. Головне питання - підготовка до зими.
25 Жовтня, 2022 р., 18:04
З метою охоплення загальною середньою освітою дітей шкільного віку, надання їм послуг психологічної підтримки на деокупованих територіях розпочали роботу три освітні консультаційні пункти в містах Лиман (2) та Святогірськ (1).
25 Жовтня, 2022 р., 16:46
Темпи евакуації напередодні зими залишаються високими. Щодня у більш безпечні регіони центральної та західної України виїжджає близько тисячі громадян.
25 Жовтня, 2022 р., 15:19
ЮНІСЕФ та ДСНС України підготували для школярів два інтерактивні онлайн-відео з мінної безпеки. 15-хвилинні ролики містять інформацію, яка вбереже дітей від вибухонебезпечних предметів, що залишають окупанти в українських лісах, містах і селах.
25 Жовтня, 2022 р., 13:06
Президент України Володимир Зеленський закликає українців згуртовано й свідомо підійти до заощадливого споживання електроенергії задля стабілізації енергосистеми.
25 Жовтня, 2022 р., 11:16
Окупанти здійснили 15 вогневих атак. Ворог застосував РСЗВ «Град», «Ураган» та артилерію.
25 Жовтня, 2022 р., 09:33
Слава Україні! Розпочалася двісті сорок четверта доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
24 Жовтня, 2022 р., 20:33
Дві представниці Школи вищої спортивної майстерності Донецької області відзначилися срібними нагородами на Кубку Європи з дзюдо серед спортсменів до 18 років, що відбувся 22-23 жовтня в столиці Латвії Ризі, повідомляє Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.
24 Жовтня, 2022 р., 18:06
Мобільний застосунок «Розмінування України», розроблений ДСНС спільно з партнерами, має зайняти місце на смартфоні кожного українця. Адже він справді може врятувати вам життя.