Керівництво Краматорського району привітало працівників соціальних служб з професійним святом

Дата: 04.11.2022 12:31

З нагоди Дня працівника соціальної сфери України керівництво Краматорського району привітало працівників соціальних служб Краматорського району з професійним святом.

У заході, який відбувся в онлайн форматі взяли участь голова райдержадміністрації, начальник Краматорської районної військової адміністрації Андрій Панков, перший заступник голови Вікторія Набокова, начальник управління соціального захисту населення Краматорської райдержадміністрації Ольга Патрікєєва та працівники УСЗН району.

За проявлений високий професіоналізм у роботі під час військових дій, активну громадську позицію, самовіддане служіння обраній справі кращим працівникам соціальних служб Краматорського району були вручені подяки та грамоти від Донецької облдержадміністрації, Краматорської райдержадміністрації та управління соціального захисту населення Краматорської райдержадміністрації.

У своєму привітанні очільник Краматорського району подякував усім, хто працює в цій дуже важливій галузі, хто небайдужий до людської долі, хто допомагає людям долати життєві труднощі:

- Поки наші військові захищають Україну від ворога, ви тримаєте гуманітарний фронт, попри перебої з електропостачанням та іншими технічними викликами продовжуєте надавати соціальні послуги мешканцям Краматорського району, - зазначив Андрій Панков.

З щирими побажаннями привітала соціальних робітників району і перший заступник голови Вікторія Набокова:

- Сердечно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії! Нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею! Тримаємо стрій по всіх фронтах».