Пенсійний фонд України розширює можливості використання цифрового паспорту в Дія

Дата: 04.11.2022 14:02

Соціальна сфера продовжує цифровізовуватися й відтепер сервісні центри головних управлінь Пенсійного фонду прийматимуть цифровий паспорт громадянина України (ID-картку). Тож не обов’язково мати з собою фізичний паспорт чи його копію, достатньо поділитись ним у кілька кліків через застосунок Дія.

Щоб поділитись копією цифрового паспорта, потрібно:

• зайти у застосунок Дія та відкрити паспорт громадянина України;
  • натиснути на документ та обрати штрихкод;
  • працівник може зісканувати штрихкод або вручну ввести в систему 13-значний код, який розташований під ним;
  • підтвердити запит на передачу копії паспорту у застосунку Дія.

Шеринг документів пришвидшує обслуговування та допомагає уникнути помилок при внесенні ваших персональних даних.

Послуга реалізована Пенсійним фондом України спільно з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством соціальної політики.

Джерело: Міністерство соціальної політики України