З 18 жовтня Донеччина опиниться у червоній зоні карантину

Дата: 15.10.2021 18:13

Донецька область опиниться у червоній зоні з 00:00 годин понеділка, 18 жовтня.  Таке рішення щойно було ухвалене на  позачерговому засіданні Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Від початку жовтня на Донеччині виявлено вже 10 294 хворих на COVID-19, померли 224 людини.

"Без впровадження більш серйозних обмежень обидва показники  можуть стрімко зростати. Єдиний спосіб стабілізувати ситуацію й уникнути нових карантинних обмежень – відповідальна поведінка кожного. Найголовніше – вакцинуватися! Тільки щепленням можна убезпечитись від важкого перебігу хвороби та смерті. Звертайтесь до найближчих пунктів вакцинації – ми маємо вдосталь доз, щоб забезпечити всіх охочих. Крім того, дотримуйтесь рекомендацій, розроблених епідеміологами ще на початку пандемії. Дотримуйтесь дистанції, носіть маску, щоб вона закривала рот і ніс, та регулярно її змінюйте, ретельно мийте руки з милом. Це не тільки ваш особистий захист, але й захист всієї області від жорстоких обмежень. Бережіть себе та своїх близьких!", - зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.