Привітання до Дня захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2021 07:33

14 жовтня в Україні одночасно святкують День захисників і захисниць України, Покрову Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Вшанування українського війська на Покрову є історичною традицією, саме це мотивувало вибір дати 14.

Краматорська районна державна адміністрація вітає всіх, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави, з Днем захисників і захисниць України!

Від усієї душі бажаємо творчих успіхів, стабільності і процвітання, щоб не гриміли вибухи, не гинули люди та не плакали наші батьки й матері, а наші діти жили в багатій і процвітаючій країні й відчували гордість за свою Вітчизну! Мирного неба і благополуччя!
Зі святом!