На території Краматорського району відбулись урочистості до Дня захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2021 15:40

У заходах взяли участь заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, голова райдержадміністрації Андрій Панков, заступники голови РДА Вікторія Набокова, Юрій Люлька, керівник апарату райдержадміністрації Катерина Кузнецова, очільники громад та установ Донеччини, працівники обласної і районної  адміністрацій, представники Національної поліції України, підрозділів Збройних сил, громадські активісти та місцеві мешканці.

Заходи розпочались у двох знакових меморіальних комплексах - на трасі між Краматорськом та Слов’янськом та  на горі Карачун. Адже саме тут у 2014 році тривали вирішальні бої, які стали ключовими для звільнення від російсько-окупаційних військ громад нашого району - Слов’янська та Краматорська.

Меморіальні заходи продовжились  покладанням квітів до пам’ятних знаків загиблим захисникам - Петру Коваленку, Сергію Панасюку,  Олександру Голяченку, а також до пам’ятного знаку «Блокпост № 1».

Тому повік не буде забуття, хто Батьківщину захищаючи віддав життя…

Слава українським захисникам і захисницям!
Слава Україні!

#краматорськ_рда #краматорськ_інфо