04 Вересня, 2022 р., 12:44
Шановні мешканці Краматорського району, які тимчасово виїхали зі своїх громад у більш безпечні регіони України.
04 Вересня, 2022 р., 11:59
Російські війська відкрили вогонь по житловому сектору. Є вбиті та поранені цивільні мешканці.
04 Вересня, 2022 р., 11:18
Бути підприємцем, коли в країні війна - це справжній героїзм. Підприємці вносять значну долю у поповнення бюджету, створюють робочі місця, забезпечують жителів необхідними товарами і послугами, беруть участь в благодійних акціях.
04 Вересня, 2022 р., 09:37
Розпочалася сто дев’яносто третя доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
03 Вересня, 2022 р., 20:02
Перша леді України Олена Зеленська продовжує відеорозмови з представницями різних країн, які долучилися до цьогорічного Саміту перших леді та джентльменів. Протягом останнього тижня вона поспілкувалася з дружинами глав держав та урядів Бельгії, Австрії, Північної Македонії, Іспанії та Сербії.
03 Вересня, 2022 р., 15:21
1 вересня у місті Кривий Ріг сталася важлива подія – відкриття «Консультативно - діагностичної поліклініки» як структурного підрозділу комунального некомерційного підприємства «Лиманська центральна районна лікарня».
03 Вересня, 2022 р., 12:26
17 вересня 191 країна приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Серед них буде традиційно і Україна.
03 Вересня, 2022 р., 11:22
Поліція задокументувала 16 обстрілів, внаслідок яких загинули та дістали поранення цивільні мешканці.
03 Вересня, 2022 р., 09:40
Сьогодні вночі росіяни завдали ракетних ударів по Краматорську та Слов'янську, а також вели обстріли по лінії фронту від Курахівської до Званівської громади, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".
03 Вересня, 2022 р., 09:35
Розпочалася сто дев’яносто друга доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.