06 Вересня, 2022 р., 10:23
Протягом доби армія рф 17 разів обстріляла  Донецьку область. Постраждали цивільні мешканці.
06 Вересня, 2022 р., 09:19
Слава Україні! Розпочалася сто дев’яносто п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
05 Вересня, 2022 р., 18:54
Міністерство соціальної політики України попереджає про розповсюдження в популярних месенджерах та соцмережах шахрайських публікацій із пропозиціями отримати соціальні виплати для українців. Зокрема – нібито від Червоного Хреста України та інших міжнародних організацій.
05 Вересня, 2022 р., 17:56
Частина ВПО, які намагалися оформити допомогу через Дію до 30 квітня, так її й не отримали. Тепер вони можуть подати повторну заяву в зручний для себе спосіб: або особисто звернутись до органу соцзахисту, або надіслати заяву поштою.
05 Вересня, 2022 р., 14:58
Проект «Єдина Україна» — це всеукраїнська акція, спрямована на формування української громадянської ідентичності серед населення шляхом донесення історичних фактів, вагомих у написанні історії Незалежності України.
05 Вересня, 2022 р., 13:31
В Олександрівській громаді триває безкоштовна евакуація населення до громад Кіровоградської області за підтримки Донецької обласної державної адміністрації.
05 Вересня, 2022 р., 13:09
З 27 серпня по 4 вересня у турецькому Стамбулі проходив Чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів. У складі збірної України там змагалася спортсмени з Донецької області. Низкою нагород на ньому відзначилися і представники Краматорської та Дружківської громад.
05 Вересня, 2022 р., 10:59
За добу окупаційні війська здійснили 11 атак на міста і села. У всіх випадках снаряди вдарили по місцях  проживання цивільного населення. Внаслідок обстрілів  є загиблі та поранені.
05 Вересня, 2022 р., 09:24
Слава Україні! Розпочалася сто дев’яносто четверта доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
04 Вересня, 2022 р., 14:30
Підсумки важливих рішень у сфері соціальної політики за тиждень: