07 Вересня, 2022 р., 12:31
Шановні мешканці Краматорського району, які тимчасово виїхали зі своїх громад у більш безпечні регіони України.
07 Вересня, 2022 р., 11:08
Окупанти продовжують знищувати мирне населення. Упродовж доби зафіксовано 17 обстрілів, внаслідок яких є загиблі та поранені.
07 Вересня, 2022 р., 10:35
Голова Краматорської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Андрій Панков провів виїзну робочу нараду з питань життєдіяльності Олександрівської селищної територіальної громади.
07 Вересня, 2022 р., 09:37
Слава Україні! Розпочалася сто дев’яносто шоста доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.
06 Вересня, 2022 р., 15:56
Ситуація на Донеччині загострюється. Наші Збройні Сили роблять все від них залежне, аби не дати окупантам пройти далі вглиб наших міст і сел.
06 Вересня, 2022 р., 15:14
Держава запровадила ряд програм, які забезпечують українців життєво необхідними ліками. А ви знаєте, де і як можна отримати ці препарати? Які медичні обстеження — безоплатні? Зорієнтуватися в цьому допоможуть сервіси, розроблені ГО "Ліки Контороль".
06 Вересня, 2022 р., 12:42
Міністерство культури та інформаційної політики України оголосило мистецькі конкурси на популяризацію української мови та створення книги для зміцнення національної єдності
06 Вересня, 2022 р., 11:43
Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини. Так, протягом минулої доби рятувальниками Донеччини під час евакуації в Покровському районі надана допомога 194 особам, з них 17 дітей та 9 осіб з обмеженими фізичними можливостями, повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області.
06 Вересня, 2022 р., 10:28
Шановні мешканці Слов’янської громади! Вітаємо вас з 377-річницею з дня народження Слов’янська!