Окупанти за добу атакували 11 населених пунктів Донеччини – поліція фіксує наслідки

Дата: 04.09.2022 11:59

Російські війська відкрили вогонь по житловому сектору. Є вбиті та поранені цивільні мешканці.

Армія рф вдрила по містах Авдіївка, Бахмут, Красногорівка, Сіверськ,  Слов’янськ, смт Велика Новосілка, Очеретине, Донецьке, Щербинівка, селах Шевченко, Хромове.

Ворог застосував проти мирного населення ракети, РСЗВ «Град», артилерію.

Знищено та пошкоджено 24 цивільних об’єкти –  20 житлових будинків, гаражі, автомийка тощо.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 224 людини, з початку обов’язкової евакуації – понад 13 500 осіб, серед них 2266– діти, 597 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області