У Кривому Розі відкрився структурний підрозділ Лиманської центральної лікарні

Дата: 03.09.2022 15:21

1 вересня у місті Кривий Ріг сталася важлива подія – відкриття «Консультативно - діагностичної поліклініки» як структурного підрозділу комунального некомерційного підприємства «Лиманська центральна районна лікарня».

Мета цієї події – зберегти бюджетні методичні установи, які тимчасово евакуювались на підконтрольні Україні території і головне – зберегти кадровий потенціал наших лікарень.

У «Консультативно - діагностичній поліклініці» медичні послуги будуть надавати наступні досвідчені фахівці: хірург, ортопед-травматолог, акушер - гінеколог, ендоскопіст, отоларинголог, отоларинголог дитячий, невропатолог, офтальмолог, стоматолог – терапевт, педіатр.

Відкриття у Кривому Розі лиманської поліклініки – це результат плідної співпраці органів місцевого самоврядування на всіх рівнях, це гарно проведена робота, яку безперечно оцінять всі пацієнти.

Адреса «Консультативно - діагностичної поліклініки»: місто Кривий Ріг, мікрорайон Всебратське 2-65а.