За добу на Донеччині від російських ракет і снарядів постраждали дев’ять населених пунктів

Дата: 03.09.2022 11:22

Поліція задокументувала 16 обстрілів, внаслідок яких загинули та дістали поранення цивільні мешканці.

Окупаційні війська обстріляли міста Авдіївка, Курахове, Слов’янськ, Краматорськ, Красногорівка, Вугледар, смт Билбасівка, села Іванівське, Богоявленка.

Армія рф вдарила  ракетами, «Градами», «Ураганами», артилерією.

Знищено та пошкоджено 14 цивільних об’єктів – 9 житлових будинків, адміністративні будівлі та приватні підприємства, комунальне підприємство.

Поліцією та СБУ відкрито кримінальні провадження за ст.438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

За допомогою поліції евакуйовано ще 315 людей, з початку обов’язкової евакуації – понад 13 000 осіб, серед них 2237 – діти, 586 – люди з інвалідністю.

Джерело: Поліція Донецької області