Доєднуйтесь до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 03.09.2022 12:26

17 вересня 191 країна приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Серед них буде традиційно і Україна.

Головна мета цього Дня – формування культури чистоти, цивілізованого поводження з відходами, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Провести День прибирання в умовах воєнного стану можна як онлайн, так і офлайн.

• Що можна зробити онлайн? Це видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищах, електронних та інтернет ресурсів. Все це дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається значна кількість енергії, а також зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу. Реєстрація результатів на сайті letsdoitukraine.org/digitalcleanup.
  • Другий формат – це традиційні  індивідуальні та колективні прибирання. Після індивідуального прибирання важливо віднести зібране до найближчого сміттєвого баку. У цьому році колективні прибирання допускаються виключно на рекомендованих локаціях органами місцевого самоврядування, кількість учасників в групі має бути обмежена, площа – перевірена ДСНС на безпечність, а у випадку сигналу тривоги всі мають спускатися в укриття.

В процесі підготовки та проведення Дня прибирання буде також сформована Національна мапа пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org «Знайди, сортуй, здавай».

Деталі, інструкції, інструктаж техніки безпеки в новинах на сайті www.letsdoitukraine.org.

Захисники чистять Україну від загарбників, а ми своїми зусиллями будемо чистити нашу державу від іншого сміття.

Нехай небо буде мирним, а Україна чистою!