05 Жовтня, 2022 р., 08:05
Слава Україні! Розпочалася двісті двадцять четверта доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
04 Жовтня, 2022 р., 17:17
Над звільненим Лиманом офіційно підняли український прапор.  А командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський передав від військових до Донецької обласної військової адміністрації повноваження з налагодження подальшого життя у звільнених населених пунктах.
04 Жовтня, 2022 р., 16:24
Сьогодні керівник апарату Краматорської райдержадміністрації Катерина Кузнецова та  головний спеціаліст відділу управління персоналом Юлія Соханич взяли участь в онлай-вебінарі, якій було проведено представниками Національного агентства України з питань державної служби (НАДС).
04 Жовтня, 2022 р., 14:48
Поліція налагоджує роботу в деокупованих селах біля Лимана. Насамперед спільно з Донецькою обласною військовою адміністрацією мешканців забезпечили продуктами та речами першої необхідності. Тривають розмінування та контрдиверсійні дії. Від громадян надходять повідомлення про злочини окупаційних військ: викрадення людей, мародерство, переслідування цивільних за проукраїнську позицію.
04 Жовтня, 2022 р., 12:42
Сьогодні осередок підтримки мешканців району, які тимчасово компактно проживають у більш безпечних регіонах України, зокрема у місті Дніпро відвідали заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, очільник Краматорського району Андрій Панков, начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Лілія Золкіна та перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова.
04 Жовтня, 2022 р., 10:52
Протягом доби ворог завдав 23 удари по мирному населенню. Є вбиті та поранені. Воєнні злочини рф задокументовано.
04 Жовтня, 2022 р., 09:27
Слава Україні! Розпочалась двісті двадцять третя доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
03 Жовтня, 2022 р., 18:12
Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини, які прямують у більш безпечні регіони країни. Щодня рятувальники надають допомогу жителям області під час евакуації.
03 Жовтня, 2022 р., 17:03
Увага! На базі Центру підтримки ВПО Краматорського району "МиРазом" Міжнародний комітет порятунку (IRC) розпочинає надання безоплатної юридичної допомоги особам, які постраждали від війни.