24 Вересня, 2022 р., 16:41
Донеччина — це Україна! Ані зброєю, ані імітацією референдумів окупантам цього не змінити!
24 Вересня, 2022 р., 16:13
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України запустило чат-бот Minre_1548_Help_Bot https://t.me/Minre_1548_Help_Bot. Його створили для звернень українців, які потребують евакуації чи гуманітарної допомоги.
24 Вересня, 2022 р., 15:13
На Донеччині триває обов'язкова евакуація населення в більш безпечні регіони країни. Так, за минулу добу особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області під час евакуації в Покровському районі надана допомога 168 особам, з них 22 дитини та 7 осіб з обмеженими фізичними можливостями.
24 Вересня, 2022 р., 12:24
Шановні мешканці Краматорська! Вітаємо вас з Днем міста! Це – одне з найулюбленіших свят, яке ми завжди відзначаємо широко, творчо з багатьма чудовими заходами!
24 Вересня, 2022 р., 10:58
Російські війська відкрили вогонь по житловому сектору. Є поранені цивільні мешканці.
24 Вересня, 2022 р., 10:56
Слава Україні! Розпочалася двісті тринадцята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню.
23 Вересня, 2022 р., 17:27
5 жовтня 2022 року з 11:00 до 12:00 онлайн у Zoom Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні проведе для всіх охочих вебінар, присвячений спеціальному конкурсу для підтримки українських переселенців та культурного і креативного секторів України.
23 Вересня, 2022 р., 15:44
Повномасштабна війна, розв’язана російською федерацією, не тільки нищить інфраструктуру України, позбавляє життя її захисників і захисниць, а й відбивається, на жаль, на стані здоров’я – фізичного чи психічного – майже кожного українця.
23 Вересня, 2022 р., 14:36
Зараз слушний час для бізнесу, щоб інвестувати в Україну, адже вкладені кошти не просто підтримають українську економіку, а й стануть внеском у майбутній мир у нашій державі та зміцнення безпеки у світі. На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський під час онлайн-спілкування з менеджером з питань контенту журналу Forbes Рендалом Лейном у межах саміту філантропії Forbes 400.
23 Вересня, 2022 р., 12:51
Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини. На фото - 22 вересня люди виїжджають з Костянтинівки до Покровська, щоб звідти попрямувати залізницею до більш безпечних областей країни.